Výhry

Na najlepších čakajú fantastické ceny v rámci 3 hlavných a 2 vedľajších kategórií. Výhry vo všetkých kategóriách budú odovzdané vo forme vecných darov alebo peňažných poukážok v uvedenej hodnote. Bližšie informácie nájdete v pravidlách súťaže.

 

Najlepší tím

Tím, ktorý získa celkovo najviac bodov za súťažné a finálové úlohy.

Najlepší učiteľ

Učiteľ, ktorý bude koordinovať najviac súťažných tímov.  Zároveň, každý učiteľ, ktorý bude viesť aspoň 3 súťažné tímy získa odmenu.

Najlepšia škola

Škola, ktorá bude mať v online časti súťaže najväčší počet aktívne zapojených súťažných tímov získava hlavnú výhru.

Najlepší finálový tím

Tím, ktorý získa najviac bodov v rámci Finále, bez ohľadu na konečné umiestnenie.

CENA Sympatie

Tím, na základe hlasovania zamestnancov ZSE, ktorí hodnotia vybrané úlohy online časti na základe sympatií.

Odmeny

Na konci súťaže získa každý usilovný tím, ktorí sa nedoslal do Veľkého Finále odmeny pre svojich troch členov. Odmeny sú rozdelené podľa dosiahnutých bodov po skončení online časti súťaže. Odmeny za účasť v súťaži budú tímom posielané automaticky poštou na adresu školy po skončení súťaže, najneskôr do 30. 09. 2024.

40+ bodov

Ak tvoj tím získa 40 až 79 bodov, čaká pre každého člena tímu malé prekvapenie - najmenšie solárne autíčko na svete! Takže nevadí ak ste možno nestihli vyriešiť všetky úlohy, alebo vám úplne nesadli. O rok to môže byť všetko inak.

80+ bodov

Ak tvoj tím získa 80 až 119 bodov, môžete sa tešiť z parádnych tričiek! Viedli ste si v súťaži veľmi dobre a možno len kúsok šťastia chýbalo, aby ste sa dostali do finále.

120+ bodov

Najlepšia odmena čaká na tímy, ktoré nahrajú 120 bodov a viac! Pre tých najšikovnejších, máme hneď 2 odmeny, parádne tričko a stavebnicu mini Teslovej cievky!